Житловий будинок CITI (пр. Чорновола,69)
Львів пр. Чорновола,69подивитися на карті

http://www.cityhouse.com.ua

Житловий будинок  «СІТІ»
м.Львів пр. Чорновола, 69

Будинок  комфорт-класу
Житловий будинок «СІТІ» відповідатиме усім критеріям сучасного помешкання: різноповерховість, унікальне зовнішнє оформлення та власний парк на 11-му поверсі.

Розташування:

Сучасний комфортний житловий будинок із власною даховою рекреаційною зоною.  Спроектований для зручності власників та розташований у бізнес частині Львова неподалік центру міста. А провести дозвілля мешканці можуть поруч  з будинком у спеціально створених затишних зелених зонах. Для поціновувачів активного та здорового способу життя поруч з будинком є розташовані спортивні об’єкти такі як: спорт-клуб, відкритий 50-метровий басейн, навчально-спортивна база літніх видів спорту та спідвейний клуб.

Переваги:

Покращене планування : квартири підвищеного комфорту , дворівневі квартири з панорамними вікнами, презентабельні вестибюлі;
Благоустрій: сучасні дитячий та спортивний майданчики, зона відпочинку, об лаштована прибудинкова територія, яка відповідатиме всім вимогам до ландшафтного дизайну та функціональності;
Підземний паркінг:  оснащено сучасною системою пожежогасіння, системою вентиляції і цілодобовою охороною. З паркінгу до квартири можна піднятися зручним швидкісним ліфтом.

Ціни на 11.07.2017 року*

від 15 100 грн./1 кв.м.

* - Оплата здійснюється в національній валюті - гривні. 

 

Про комплекс:

Площа забудови: 1 118,00 кв. м
Загальна площа квартир: 11 416,80 кв. м

Кількість секцій: 2
Кількість поверхів: 10 (2 секція) та  20 (1 секція)
Кількість квартир: 207
Підземний паркінг на 66 машиномісць


Початок будівництва: IV квартал 2016 року
Закінчення будівництва: ІII квартал 2018 року